SPRZEDAŻ I SERWIS OPON
MECHANIKA POJAZDOWA
SPRZEDAŻ CZĘŚCI TIR
OKR. STACJA KONTROLI POJAZDÓW
SERWIS TACHOGRAFÓW
MOBILNY SERWIS OPON 24H !!
GEOMETRIA
KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA
OGRZEWANIE POSTOJOWE
NAPRAWA SZYB
TAŚMY PRZENOŚNIKOWE
REFERENCJE
Ewolucja opon  do samochodów  ciężarowych sprawia, że kierowcy mają coraz większy kłopot z ich prawidłowym doborem przy zachowaniu rozsądnej ceny. Ponieważ zakup opon wiąże się z poważną inwestycją, warto zdać się w tej kwestii na specjalistów

czytaj więcejarrow2

Logo "PRO-GUM SERVICE" kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi. W zakresie sprzedaży opon do samochodów ciężarowych, firma należy do ścisłej krajowej czołówki i jest liderem w sprzedaży opon firm Michelin i Continental. W roku 2004 w uznaniu bardzo wysokiej jakości usług uzyskała prestiżowe miano „Złotego Partnera Grupy Opon Ciężarowych Firmy Michelin”, co sytuuje ją wśród elity serwisów europejskich. W maju tego roku firma otrzymała od Grupy Michelin status ZŁOTEGO PARTNERA, podkreślając w ten sposób profesjonalizm usług oraz dystrybucji produktów tej grupy.

W maju 2005 roku PRO-GUM SERVICE otrzymała Certyfikat Systemu Jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001. W listopadzie 2006 firma znalazła się w elitarnym gronie kilkudziesięciu firm, które uzyskały tak prestiżową rekomendację udzieloną przez Polską Akademię Jakości i zostały Laureatami XV Edycji - Certyfikaty Najlepszej Jakości (2006/2007).

Aktualnie przygotowywane jest wprowadzenie nowych, innowacyjnych i dotychczas nieznanych na polskim rynku oponiarskim usług diagnostycznych układów jezdnych i opon. Rezultatem będzie wzmocnienie podstawowej działalności firmy, poprzez rozszerzenie zakresu i wprowadzenie nowej jakości świadczonych usług. Od 2008 roku Firma posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, Tacho Serwis oraz zajmuje się sprzedażą i naprawą opon wielkogabarytowych.

 

PRO-GUM SERVICE SP.J.
Jarosław Kotowicz Barbara Kotowicz
ul. Nadbrzezie 2, 31-983 Kraków
tel. 012 4150022
fax. 012 4200185
e-mail: biuro@pro-gum.pl


euromaster michelin febi1 hella