SPRZEDAŻ I SERWIS OPON
MECHANIKA POJAZDOWA
SPRZEDAŻ CZĘŚCI TIR
OKR. STACJA KONTROLI POJAZDÓW
SERWIS TACHOGRAFÓW
MOBILNY SERWIS OPON 24H !!
GEOMETRIA
KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA
OGRZEWANIE POSTOJOWE
NAPRAWA SZYB
TAŚMY PRZENOŚNIKOWE
REFERENCJE
Ewolucja opon  do samochodów  ciężarowych sprawia, że kierowcy mają coraz większy kłopot z ich prawidłowym doborem przy zachowaniu rozsądnej ceny. Ponieważ zakup opon wiąże się z poważną inwestycją, warto zdać się w tej kwestii na specjalistów

czytaj więcejarrow2

MONTAŻ  OPON


Fachowy dobór i montaż opon samochodowych

W dobrze pojętym interesie własnym kierowca powinien dbać o odpowiedni dobór i właściwy stan opon swojego pojazdu. Fachowy dobór opon uwzględnia zalecenia producentów opon, w tym konstrukcję, rozmiar, indeksy homologacji (prędkości, nośności) oraz kategorie użytkowania. Dla wielu rodzajów opon należy zachować właściwą stronę montażu i kierunek obrotów.

Przestrzeganie właściwej procedury montażu opon ma ogromne znaczenie zarówno dla żywotności opon i bezpieczeństwa. Procedura obejmuje demontaż i montaż opony, wyważanie kół oraz pompowanie (powietrzem lub azotem). Nie wolno zapominać też o właściwej rotacji opon i o systematycznej wymianie zaworów.

Serwis opon PRO-GUM obejmuje wszechstronną obsługę klienta: od doboru właściwego kompletu homologowanych opon poprzez fachowy montaż opon wraz z wyważaniem kół i sprawdzeniem geometrii i zbieżności. Wśród usług dodatkowych warto odnotować sezonowe przechowywanie opon.

montage
 

PRO-GUM SERVICE SP.J.
Jarosław Kotowicz Barbara Kotowicz
ul. Nadbrzezie 2, 31-983 Kraków
tel. 012 4150022
fax. 012 4200185
e-mail: biuro@pro-gum.pl


euromaster michelin febi1 hella